2020-09-04

Smycz dla psa regulowana – czy warto na nią postawić?

Mogłoby się wydawać, że skompletowanie wyprawki dla pieska jest czymś niezwykle prostym. Jednak wcale takie nie jest. Mamy już ogromny problem z wyborem smyczy dla psiaka.


Postawmy na smycze regulowane

Na pewno warto postawić na smycz dla psa regulowana https://www.dogcessories.pl/smycze. Taka smycz dla psa regulowana jest z jednej strony zakończona karabińczykiem. Zaś z drugiej strony znajduje się pętla z karabińczykiem kolejnym. Taka właśnie konstrukcja pozwala na skrócenie jej długości i to nawet o połowę czy też maksymalnie ją wydłużyć, gdy chcemy na przykład psu pozwolić wejść na trawnik, aby załatwił potrzebę fizjologiczną.


Smycz dla psa regulowana to rozwiązanie uniwersalne. Możemy stosować ją zarówno u małych, jak i także u dużych psów. O czym jeszcze musimy pamiętać? Na pewno nie powinniśmy się sugerować samą estetyką. Lepiej spojrzeć na stronę praktyczną tego produktu. Smycz musi być wygodna oraz także dopasowana bezpośrednio rozmiarem, jak i również ciężarek do wielkości naszego psiaka. Przy wyborze smyczy zwróćmy uwagę jak jest wykonana.  

Zobacz także